اقامت اتریش

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50

اتریش کشوری با جمعیت کلی 8/5 میلیون نفر و مساحت 83800 کیلو متر و با تراکم جمعیت 100 نفر در هر کیلو متر مربع می باشد. از این تعداد جمعیت 88/5 درصد اتریشی و 11/5 درصد ملیتهای دیگر می باشند. تقریباً هم‌اندازه امارات است و از ۹ ایالت تشکیل یافته‌است. حدود ۶۰٪ این کشور را رشته کوه‌های آلپ شرقی شامل می‌شوند.

اقامت اتریش

اتریش به آلمانی: ( Österreich) یکی از کشورهای اروپای غربی است. پایتخت آن وین است. اتریش از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

متوسط دما در فصل تابستان بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد است.سردی هوا در زمستان ها به 15- درجه می رسد اما به طور متوسط بالغ بر 4- درجه سانتی گراد است. بیشترین باران در ماه های می اردیبهشت و ژوئن خرداد می باشد و در ارتفاعات برف سنگینی می بارد.

اقامت اتریش

زبان رسمی اتریش ، آلمانی می باشد و اکثر مردم اتریش به زبان انگلیسی آشنایی دارند. کد این کشور ۰۰۴۳ و واحد پول آن یورو است.

فاصله و اختلاف زمانی تهران و وین (ایران و اتریش)

مسافت هوایی تهران تا وین ۳,۲۲۰ کیلومتر است، طول پرواز از تهران تا وین حدود ۴ ساعت است. وین ۲ و نیم ساعت از تهران عقب تر است، یعنی ساعت ۱۲ در تهران معادل ساعت ۹:۳۰ در وین است.

کشور اتریش از ۹ ایالت تشکیل یافته است . وین پایتخت این کشور جزء این ایالت‌هاست .هر کدام از ایالت‌ها توسط یک حکومت ایالتی اداره می‌شود و در راس آن‌ها شخص رئیس جمهور فدرال قرار دارد که مدت هر دوره ریاست جمهوری شش سال است. این کشور از سال ۱۹۹۵ به عضویت اتحادیه اروپا (EU) در آمد.

اقامت اتریش

جاذبه های دیدنی

جاذبه‌های گردشگری اتریش و فرهنگ یک واحد تفکیک ناپذیر است که با مجموعه ای از جاذبه‌های گردشگری بدون شک چشم هر بیننده ای را خیره می‌کند. از آن جمله می‌توان به قصر شنبرون، قصر پادشاهی هوفبورگ، کلیسای سنت استفان، قصر بلودر، خانه اپرای ملی وین، ساختمان پارلمان اتریش، قصر میرابل در سالزبورگ و بنای یادبود موزارت اشاره کرد.

شهر وین دومین شهر دنیا از لحاظ کیفیت زندگی می باشد.

اقامت اتریش از طریق قانون تمکن مالی، از طریق قانون ثبت شرکت و ... امکان پذیر می باشد. از مزایای زندگی در کشور اتریش می توان به امنیت فوق العاده بالا، مقبولیت بالای جهانی، سطح رفاهی و اقتصادی بالا، سطح هنری و فرهنگی بالا، بالا بودن کیفیت و استانداردهای زندگی، سیستم آموزشی و بهداشتی بسیار قوی و مدرن و ... اشاره کرد.

اقامت اتریش

با دریافت اقامت اتریش زندگی خود و خانواده خود را متحول کنید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید!

کلمات کلیدی: اقامت اتریش با خرید ملک - اقامت اتریش از طریق تمکن مالی - اقامت اتریش با تمکن مالی - اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت - اقامت اتریش تمکن مالی - اقامت اتریش سرمایه گذاری - اقامت اتریش وکیل - اقامت اتریش از طریق ازدواج - شرایط کار در اتریش - مهاجرت به اتریش از طریق کار - شرایط زندگی در اتریش

برای دریافت اقامت اتریش از شرکتهای مطرح زیر بهره مند شوید: