اقامت اروپا

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

از مزایای دریافت اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا می توان به امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شنگن، بدون نیازبه دریافت ویزا (بیش از ۱۴۵ کشور در سراسر جهان) با اخذ اقامت اروپا - پروسه کوتاه تر دریافت اقامت اروپا نسبت به اقامت کانادا، اقامت استرالیا و اقامت آمریکا - عدم نیاز به داشتن مدرک زبان - دریافت اقامت بدون محدودیت سنی - استفاده از مزایای ویژه تحصیل رایگان در اروپا - افتتاح حساب بانکی بدون دردسر در اروپا و سایر نقاط جهان - امکانات عالی رفاهی، بهداشتی و درمانی رایگان در سرتاسر اروپا - زندگی بدون دغدغه و ثبات - بدون اجبار در پرداخت مالیات اجباری برای مهاجرت به اروپا - اخذ پاسپورت دوم در عرض چند سال و ... اشاره کرد.

اقامت اروپا

بهترین روشهای دریافت اقامت اروپا:

1- اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی عضو شینگن و انگلستان و ایرلند می توانید به راحتی و با کمترین هزینه اقامت اروپا را اخذ نمایید. در این روش علاوه بر کم هزینه بودن می توان به عدم نیاز به داشتن مدرک زبان اشاره کرد و شما می توانید پس از وارد شدن به کشور مورد نظر اقدام به یادگیری زبان آن کشور نمایید و با کمترین هزینه و آسانترین شیوه اقامت اروپا را اخذ کنید.

اقامت اروپا

2- اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

در این روش عالی و بدون دردسر شما می توانید به راحت به اروپا مهاجرت کنید فقط و فقط از طریق تمکن مالی، به این صورت که تمکن مالی شما صرفا بر اساس درآمدی که در ایران دارید (درآمد بالا) محاسبه می گردد و برای دریافت اقامت اروپا نیازی به خرید ملک و یا ثبت کشور ندارید می توانید به راحتی به اروپا مهاجرت نمایید.

3- اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

شما می توانید با خرید ملک مسکونی و یا تجاری در یکی از کشورهای عضو شینگن به راحتی اقامت اروپا را اخذ نمایید و از زندگی بدون دغدغه در اروپا نهایت لذت را ببرید

اقامت اروپا

از سایر روشهای اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا می توان به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری - اقامت اروپا از طریق ازدواج - اقامت اروپا از طریق تحصیل و ... اشاره کرد.

یکی از بهترین کشورها برای دریافت اقامت اروپا کشور یونان است. یونان با دارا بودن فرهنگ و تمدن مدیترانه ای و مناظر و تفرجگاه های متنوع, از سال ها پیش به یکی از هدف های توریستی مردم از سراسر جهان تبدیل شده و حتی با قسمت های دیگر مدیترانه مثل ایتالیا و اسپانیا برابری می کند. با توجه به این کشور سالیانه بین 8 تا 10 ملیون توریست دارد, سیاست این کشور بر این است که کیفیت توریست های کشور را بالا برده و از طریق قانون اقامت از طریق تمکن مالی به افراد با تمکن مالی بالا (A Class Tourist) اجازه اقامت داده تا به موجب این سیاست رشد اقتصادی این کشور توسعه یابد.

با اقامت اروپا زندگی خود و خانواده خود را متحول کنید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید!

کلمات کلیدی: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت - اقامت اروپا از طریق تمکن مالی - مهاجرت به اروپا - اقامت اروپا - هزینه زندگی در اروپا - اقامت اروپا از طریق خرید ملک - اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری - اقامت اروپا از طریق ازدواج - اقامت اروپا از طریق تحصیل - راحت ترین کشور اروپایی برای گرفتن اقامت - خرید ملک در اروپا - اقامت اروپا با کمترین هزینه

برای دریافت اقامت اروپا از شرکتهای مطرح زیر بهره مند شوید: