مهاجرت به اتریش

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

اتریش کشوری با جمعیت کلی 8/5 میلیون نفر و مساحت 83800 کیلو متر و با تراکم جمعیت 100 نفر در هر کیلو متر مربع می باشد. از این تعداد جمعیت 88/5 درصد اتریشی و 11/5 درصد ملیتهای دیگر می باشند. تقریباً هم‌اندازه امارات است و از ۹ ایالت تشکیل یافته‌است. حدود ۶۰٪ این کشور را رشته کوه‌های آلپ شرقی شامل می‌شوند.

مهاجرت به اتریش

اتریش بعد از اتمام جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ تاکنون یک جمهوری فدرال است. صدر اعظم و رئیس جمهور این کشور توسط مردم انتخاب می‌شود. ویَن یا ویانا (به آلمانی: Wien) پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود. این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است. تا قبل از شروع قرن بیستم میلادی، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا بود. اتریش پیش از شروع جنگ جهانی اول این شهر دو میلیون نفر جمعیت داشت. 

متوسط دما در فصل تابستان بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد است.سردی هوا در زمستان ها به 15- درجه می رسد اما به طور متوسط بالغ بر 4- درجه سانتی گراد است. بیشترین باران در ماه های می اردیبهشت و ژوئن خرداد می باشد و در ارتفاعات برف سنگینی می بارد.

مهاجرت به اتریش

زبان رسمی اتریش ، آلمانی می باشد و اکثر مردم اتریش به زبان انگلیسی آشنایی دارند. کد این کشور ۰۰۴۳ و واحد پول آن یورو است.

فاصله و اختلاف زمانی تهران و وین (ایران و اتریش)

مسافت هوایی تهران تا وین ۳,۲۲۰ کیلومتر است، طول پرواز از تهران تا وین حدود ۴ ساعت است. وین ۲ و نیم ساعت از تهران عقب تر است، یعنی ساعت ۱۲ در تهران معادل ساعت ۹:۳۰ در وین است.

کشور اتریش از ۹ ایالت تشکیل یافته است . وین پایتخت این کشور جزء این ایالت‌هاست .هر کدام از ایالت‌ها توسط یک حکومت ایالتی اداره می‌شود و در راس آن‌ها شخص رئیس جمهور فدرال قرار دارد که مدت هر دوره ریاست جمهوری شش سال است. این کشور از سال ۱۹۹۵ به عضویت اتحادیه اروپا (EU) در آمد.

مهاجرت به اتریش

جاذبه های دیدنی

جاذبه‌های گردشگری اتریش و فرهنگ یک واحد تفکیک ناپذیر است که با مجموعه ای از جاذبه‌های گردشگری بدون شک چشم هر بیننده ای را خیره می‌کند. از آن جمله می‌توان به قصر شنبرون، قصر پادشاهی هوفبورگ، کلیسای سنت استفان، قصر بلودر، خانه اپرای ملی وین، ساختمان پارلمان اتریش، قصر میرابل در سالزبورگ و بنای یادبود موزارت اشاره کرد.

شهر وین دومین شهر دنیا از لحاظ کیفیت زندگی می باشد.

مهاجرت به اتریش از طریق قانون تمکن مالی، از طریق قانون ثبت شرکت و ... امکان پذیر می باشد. از مزایای زندگی در کشور اتریش می توان به امنیت فوق العاده بالا، مقبولیت بالای جهانی، سطح رفاهی و اقتصادی بالا، سطح هنری و فرهنگی بالا، بالا بودن کیفیت و استانداردهای زندگی، سیستم آموزشی و بهداشتی بسیار قوی و مدرن و ... اشاره کرد.

مهاجرت به اتریش

با مهاجرت به اتریش زندگی خود و خانواده خود را متحول کنید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید!

کلمات کلیدی: مشاغل مورد نیاز در اتریش - امتیاز بندی مهاجرت به اتریش - اقامت اتریش با خرید ملک - شرایط زندگی در اتریش - پناهندگی به اتریش - مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری - مهاجرت به اتریش از طریق کار - شرایط کار در اتریش - مهاجرت به اتریش - شرایط مهاجرت به اتریش - تحصیل در اتریش

برای مهاجرت به اتریش از شرکتهای مطرح زیر بهره مند شوید: