مهاجرت به اروپا

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

از مزایای دریافت اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا می توان به امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه شنگن، بدون نیازبه دریافت ویزا (بیش از ۱۴۵ کشور در سراسر جهان) با اخذ اقامت اروپا - پروسه کوتاه تر دریافت اقامت اروپا نسبت به اقامت کانادا، اقامت استرالیا و اقامت آمریکا - عدم نیاز به داشتن مدرک زبان - دریافت اقامت بدون محدودیت سنی - استفاده از مزایای ویژه تحصیل رایگان در اروپا - افتتاح حساب بانکی بدون دردسر در اروپا و سایر نقاط جهان - امکانات عالی رفاهی، بهداشتی و درمانی رایگان در سرتاسر اروپا - زندگی بدون دغدغه و ثبات - بدون اجبار در پرداخت مالیات اجباری برای مهاجرت به اروپا - اخذ پاسپورت دوم در عرض چند سال و ... اشاره کرد.

مهاجرت به اروپا

بهترین روشهای دریافت اقامت اروپا:

1- اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی عضو شینگن و انگلستان و ایرلند می توانید به راحتی و با کمترین هزینه اقامت اروپا را اخذ نمایید. در این روش علاوه بر کم هزینه بودن می توان به عدم نیاز به داشتن مدرک زبان اشاره کرد و شما می توانید پس از وارد شدن به کشور مورد نظر اقدام به یادگیری زبان آن کشور نمایید و با کمترین هزینه و آسانترین شیوه اقامت اروپا را اخذ کنید.

مهاجرت به اروپا

2- اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

در این روش عالی و بدون دردسر شما می توانید به راحت به اروپا مهاجرت کنید فقط و فقط از طریق تمکن مالی، به این صورت که تمکن مالی شما صرفا بر اساس درآمدی که در ایران دارید (درآمد بالا) محاسبه می گردد و برای دریافت اقامت اروپا نیازی به خرید ملک و یا ثبت کشور ندارید می توانید به راحتی به اروپا مهاجرت نمایید.

3- اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

شما می توانید با خرید ملک مسکونی و یا تجاری در یکی از کشورهای عضو شینگن به راحتی اقامت اروپا را اخذ نمایید و از زندگی بدون دغدغه در اروپا نهایت لذت را ببرید

مهاجرت به اروپا

از سایر روشهای اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا می توان به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری - اقامت اروپا از طریق ازدواج - اقامت اروپا از طریق تحصیل و ... اشاره کرد.

با مهاجرت به اروپا زندگی خود و خانواده خود را متحول کنید و از زندگی خود نهایت لذت را ببرید!

کلمات کلیدی: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت - اقامت اروپا از طریق تمکن مالی - مهاجرت به اروپا - اقامت اروپا - هزینه زندگی در اروپا - اقامت اروپا از طریق خرید ملک - اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری - اقامت اروپا از طریق ازدواج - اقامت اروپا از طریق تحصیل - راحت ترین کشور اروپایی برای گرفتن اقامت - خرید ملک در اروپا - اقامت اروپا با کمترین هزینه

برای مهاجرت به اروپا از شرکتهای مطرح زیر بهره مند شوید: